Alaçatı Turu Fırsatları

Filtrele
x
Filtrele
Anahtar Kelime
Kalkış Tarihi
Kalkış Yeri
Kategori
alaçatı turları x
Güneşin kendini göstermesi, kuşların cıvıldamaya başlaması ile kıpır kıpır olan içimiz güneye koşmak istiyor! Bu yaz nerede olsam diye düşünmeye başladığımızda ise aklımıza ilk olarak Alaçatı geliyor.

Alaçatı akla ilk gelen olmanın hakkını veren muazzam bir kasaba. A'dan Z'ye bir yazdan beklenilen her şeyi ziyaretçilerine sunan memleketimizin cennet köşesi!

Yaz aylarının gözde adresi, havalar ısınmaya başlayınca yapılan yaz planlarının vazgeçilmez rotası Alaçatı!

Ege'nin muazzam kasabası Alaçatı tertemiz havası, rengarenk çiçekleri, masmavi cam gibi denizi, arnavut kaldırım yolları, butik otelleri, şirin mi şirin restoranları, cafeleri, barları, gece kulüpleri, plajları ile bir yaz tatilinden beklenen her şeyi ayağımıza sunuyor! Cıvıl cıvıl her daim canlı bir atmosfer Alaçatı'da sizleri bekliyor.

Güneşin, kumun, eğlencenin tadı Alaçatı'da çıkıyor.

Her yaz Alaçatı'yı yeni keşfe çıkanların yanı sıra müdavimi olan insanları da ağırlayan bu belde vazgeçilmez bir tatil adresi.

İnsanın içini ısıtan renkli pencere ve kapılarıyla ünlü, herkesin buralarda anı fotoğrafları çektiği tarihi taş evleri ve rüzgar sörfü yapmak için ideal plajları ile de gönüllere taht kurmuş olan Alaçatı, son yıllarda turizm açısından çok popüler bir hale geldi.

Gencinden yaşlısına her kesimin kendine göre bir eğlence bulabildiği, o daracık sokaklara kocaman kahkahalar sığdıran Alaçatı'yı hala ziyaret etmediyseniz çok şey kaçırdınız demektir.

Son dönemde meşhur plajları ile de sıkça anılan Alaçatı, bahar aylarında ev sahipliği yaptığı Ot Festivali ile adını dillerden düşürmüyor.

Yazı ayrı güzel, kışı ayrı güzel İzmir'in cenneti Çeşme'nin cennet köşesi olan Alaçatı'yı keşfe çıkmaya ne dersiniz?

Hafta içi, hafta sonu, konaklamalı, konaklamasız, her bütçeye uygun Alaçatı turlarımız ile sizlerleyiz!

Baharda Alaçatı Ot Festivali turları ile yazları da Çeşme/Alaçatı turları ile hayatınızı güzelleştirmeye devam ediyoruz.

Alaçatı turlarının tadı damağınızda kalsın diye bu gezi programları en uygun fiyatlarla bizde! 

Popüler bölgeleri tonla para ödeyerek gezeceğinizi düşünüyorsunuz biliyoruz, sizler için indirimli fiyatlarla muhteşem geziler planlıyoruz!

Alaçatı'nın kendine has sokaklarında yürürken yüzünüzde oluşacak gülümsemede payımız olursa ne mutlu bize! Kapat
devamı...