Ayvalık Turu Fırsatları

Filtrele
x
Filtrele
Anahtar Kelime
Kalkış Tarihi
Kalkış Yeri
Kategori
ayvalık turları x
Taşında toprağında cennet, mutfağında bol lezzet, denizinde huzur, atmsoferinde samimiyet; Ayvalık! Ege'nin gözbebeği, ziyaretçilerinin sevgilisi, yazın en keyifli yanı olan bu belde bize daima güzel anılar bırakıyor. Kendinizi huzurun kucağına bırakmak istediğinizde o samimi kucağını açan Ayvalık, yerlisiyle, turistiyle, her yönüyle biriciğimiz oluyor.

Kışın yorucu yanlarını bir kenara atmak, monotonluktan uzaklaşmak, bol bol dinlenmek, keyif çatmak ve eğlenmek için yaz aylarının doğru rotası Ayvalık değil mi? Şöyle bir güneye gitsem ve deşarj olsam dediğinizde aklınıza ilk gelen yine o değil mi? Evet. Biz de böyle düşünüyoruz. Bu şirin Ege kasabasının verdiği huzuru ve samimiyeti biz de sizler gibi seviyoruz.

Tarihi Rum evleri ile zamanda yolculuk sunan, muhteşem çarşısı ile tam bir tatil beldesi tadı veren, Ege mutfağının leziz yemekleri ile buluşmanızı sağlayan Ayvalık'a yolculuk zamanı sizce de gelmedi mi?

Şöyle Cunda Adasında bir balık lokantasında püfür püfür esen rüzgara eş, sevdiklerinizle sohbet etseniz nasıl da güzel olurdu değil mi?

Şeytan Sofrası'na çıkıp tepeden muhteşem bir doğa manzarası izleseniz, yeşille mavinin ahenkli uyumuna şahitlik etseniz ne hoş olurdu değil mi?

Sarımsaklı plajının buz gibi kendine getiren soğuk sularında, Badavut plajının berraklığında, Duba plajının usul usul gelen dalgarında kulaç atmaya, yazın tadını çıkarmaya gitmek için daha fazla beklemeye ne gerek var?

Ee, o halde sizler için hazırladığımız pek çok alternatifi olan Ayvalık turlarına göz atmaya ne dersiniz?

Hem cebinizi düşünen hem ruhunuzu doyuran muhteşem Ayvalık tur programları tabi ki bizde!

Ayvalık, Cunda, Şeytan Sofrası, Sarımsaklı gezilerinin tadını damağınızda bırakacak, tekrar tekrar gitmek isteyeceğiniz Ege turlarımız ile daima yanınızdayız.

Sizler için bu bölgelere geziler sunan acentalar ile yaptığımız anlaşmalar sayesinde, ulaşımınızdan konaklamanıza, yemenizden içmenize her şeyi düşünülmüş muhteşem tur programlarımızdan Ayvalık planını sizlere sunuyoruz!

Fikrinize ve bütçenize en uygun turu sunduğumuz gezi listesinden seçin ve bu keyfi yaşamak için hemen rezervasyonunuzu gerçekleştirin!

Yolculuğunuz, tatiliniz güzel geçsin, bizi unutmayın! Kapat
devamı...