Batum Turu Fırsatları

Filtrele
x
Filtrele
Anahtar Kelime
Kalkış Tarihi
Kalkış Yeri
Kategori
batum turları x
Karadeniz'in kıyısına muhteşem bir liman, Gürcistan'ın üçüncü büyük kenti Batum! Son dönemlerde iyice modernleşen Gürcistan'ın popüler kenti Batum iyice renklendi! Gitsek mi diye düşünenler için Batum gezisinin tam zamanı! Sizin için seçtiğimiz uygun fiyatlı Batum turları ile hiç düşünmeden yola koyulabilirsiniz. Batum sizi bekliyor!

Batum'a nüfus cüzdanı ile gidilebildiği için, vize ve pasaport işlemleri ile vakit kaybetmezsiniz!

Batum, Karadeniz insanı ile aynı iklimde olmasının yanı sıra, kültürel olarak da o güzelliği ve saflığı size sunacak, hiç yabancılık çekmeden, gönlünüzce eğlenip, yeni yerler keşfedebilir, yeşilin ve mavinin tüm tonlarını görebileceğiniz, keşif keyfi ile birlikte deniz ve doğa keyfini de bulacağınız bir tatil geçirebilirsiniz.

Karadeniz'in hırçın dalgalarından nasibini almamış, hatta bir o kadar huzurlu ve sakin bir yerdir Batum. Kışı ayrı yazı ayrı güzeldir. Akın akın turist alır. Ne kadar küçük bir şehir olsa da içinde çok değerli müzeler, sanat eserleri ve tarihi binalar barındırır. 4. YY’da gelişen ve ilgi gören Batum'un tarihi çok eskiye dayanıyor. Tarih boyunca Roma, Bizans, Arap, Selçuklu, Osmanlı ve Rus devletlerinin yönetimine girmiş ve bu etki ile tarihini bir çok eser ile şimdi de korumaya devam etmiştir.

Yurtdışı turlarının arasında en yakın ve önemli merkezlerden olan Batum, keşif sırasında geçmişi Roma'dan Osmanlı'ya bir çok büyük medeniyete ve kültüre ait; Ali ve Nino Heykeli, Orta Camii, Medea Anıtı, Virgin Mary Kilisesi, Ermeni Apostolik Kilisesi, St Nickolas Church, Sputnik Tepesi, Danseden Çeşme, Apsaros Kalesi,  gibi bir çok tarihi ve mimari güzelliği size sunacak.

Gürcü böreği, Chashushuli, Khinkali, Elarci, Silor ve Badricani gibi Batum'a has ve özel lezzetlerle dolu geçecek turun yanı sıra, akşam eğlencelerinin de meşhur olduğu Batum'da seçenekleriniz çok fazla! Sabahın ilk ışıklarına kadar, rengarenk ışıklar arasında ve sınırsız eğlencenin olduğu bir gece hayatı ile karşılaşacaksınız!

Karadeniz'in incisi olarak adlandırılan ve liman kentlerinin en eğlencelisi olan Batum için fazla vakit kaybetmeyin, sizin için seçtiğimiz uygun fiyatlı Batum turlarımızı inceleyin ve hemen keşfe çıkın!
Kapat
devamı...