Bayram Turu Fırsatları

Filtrele
x
Filtrele
Anahtar Kelime
Kalkış Tarihi
Kalkış Yeri
Kategori

Yaz aylarında günlük hayatın insanı bunaltan stresinden uzaklaşmak ve yaz aylarının cıvıl cıvıl güzelliklerinden faydalanmak için bayram tatilleri aralarda mükemmel kaçamaklar sunuyor. Bayramların hafta sonları ile birleşerek uzaması ve aynı zamanda yaz aylarına denk gelmesi bayram tatili için çeşitli seçenekleri ve farklı arayışları da beraberinde getiriyor. Biz de bayram tatili programını yapmamış olanlar için birbirinden harika bayram turu fırsatları ile bu kaçamakları daha da uygun fiyatlı ve unutulmaz yapıyoruz. 

Yaz tatillerinin en güzellerinin yaşandığı Ege kıyılarında bayram turu fırsatları oldukça cazip avantajlar sunuyor. Çanakkale’den başlayıp Likya’ya kadar, doğal güzellikleriyle yerli yabancı tüm turistlerin gözdesi olan en önemli noktaları, size özel sunulan bayram turu seçeneklerinde bulabilir, bu turları tatilinize ekleyebilir ve keyifli vakit geçirebilirsiniz. Karadan ulaşım sağlayacağınız bölgelerde, bölgenin antik yerlerini ile tarihin mistik havasını, yolculuğunuz boyunca doğal güzelliklerin ve yeşilin binbir çeşitini ve tekne turları ile gizli kalmış güzellikteki koylarda Ege’nin eşsiz mavisini keşfedeceğiniz bayram tur gezileri sizleri bekliyor.

Bayramda yurt içinde olmak isteyenler, yurt içi tur fırsatları ile aradıklarını bulacak!

Türkiye’nin, dünyanın dört bir tarafından ziyaretçi ağırlayan tatil mekanları uygun bayram turu fiyatlarıyla bayram tatilinizi ayrıcalıklı kılıyor. Türkiye’nin en büyük adası olan Gökçeada, Dünya Mirası olarak korunan Assos, günbatımını en güzel izleyeceğiniz yer olan Şeytan Sofrası’nın bulunduğu Ayvalık, balık restoranları ve şaraplarıyla sizi kucaklayacak Cunda, dilerseniz trekking dilerseniz tekne turu yapabileceğiniz Fehtiye Likya Yolu ve çok daha fazlasına size özel hazırladığımız bayram turları ile ulaşabilirsiniz. İsterseniz GAP turu ile de Anadolu ve insanlık kültürünün doğum yeri olan, Mardin, Diyarbakır, Şanlıurfa, Kahraman Maraş, Gaziantep gibi Mezopotamya'nın sihirli dünyasına ve bölgenin birbirinden meşhur lezzetlerine de sahip olabilirsiniz. Farklı bir diğer seçenek olarak dünyada örneği çok az olan Peri Bacaları'nın en güzel örneklerinin olduğu Kapadokya, Ihlara Vadisi gibi Anadolu'nun en önemli tarihi zenginlikleri arasında olan bölgelerini de uygun fiyatlı olarak tatilinize dahil edebilir, bölgenin kendine has doğasıyla ve lezzetleriyle dolu, birbirinden güzel anılar yaşayabilirsiniz. Seçenekler bitmiyor! Karadeniz'in hırçın sularına ve yeşili ile sizi apayrı bir dünyaya götüreceği yayla gezilerini kapsayan Karadeniz & Batum turları ile de bayram tatilinizi değerlendirebilirsiniz. Karadeniz'in güzelliklerini, lezzetlerini ve tarihi miraslarına tanık olacağınız, hayatınızda görmeniz gereken en önemli yurt içi güzellikleri barındıran uygun fiyatlı turlarımız sizleri bekliyor!

Zevkinize göre inceleyip tatil sürenize uygun olarak seçim yapabileceğiniz İstanbul çıkışlı bayram turları, her bütçeye uygun fırsatlarla adeta bu yaz tatil yapmayan kalmasın diyor.

Bayram'da yurt dışında olmak isteyenleri de unutmadık!

Yurt dışında bayram tatilini geçirecekseniz eğer, sizin için seçtiğimiz uygun fiyatlı yurt dışı bayram turlarına bakmadan gitmeyin! Dünya'nın dört bir yanından güzellikler bulacağınız, hem cebinizi hem mutluluğunuzu düşünen yurt dışı bayram turlarımızda mavinin her tonunu ve doğanın bakir yanlarına şahit olacağınız Dubrovnik, Kavala ve Thassos Adası'nı, Avrupa'nın tarihi mimari anlamında en önemli merkezlerinden olan Budapeşte, Viyana, Prag'ı, tarihi şatoların yanı sıra doğal güzellikleri ile de dillere destan olan Romanya, Transilvanya ve Bulgaristan'ı, Dünya'nın en önemli turizm merkezlerinden olan, deniz, tarih ve doğanın birlikte olduğu İspanya'yı, Dünya'nın son dönemdeki en önemli turizm merkezlerinden olan Dubai'yi ve Avrupa'nın merkezinde olan, tarihin ve Avrupa kültürünün beşiği sayılan Amsterdam, Lüksemburg, Paris ve Brüksel'i keşfetme şansı bulacaksınız! Tanışacağınız yeni kültürler, yeni insanlar ve yeni lezzetler sizleri bekliyor!

Bayram tatili için henüz programınızı yapmadıysanız, bayram tatilini en uygun fiyatla ve en iyi şekilde geçirmek istiyorsanız sizin için seçtiğimiz uygun fiyatlı bayram turlarını hemen inceleyin ve programınızı yapın! 

İyi bayramlar ve iyi yolculuklar dileriz!

Kapat
devamı...