Eskişehir Turu Fırsatları

Filtrele
x
Filtrele
Anahtar Kelime
Kalkış Tarihi
Kalkış Yeri
Kategori
eskişehir turları x

Tatil anlayışınız yeni yerler görmek, farklı yörelerin insanlarıyla tanışmak, bir kentin turistik yerlerini gezmek ve keşfe çıkmak ise yurt içi turlar sizin için birbirinden farklı seçenekler sunuyor. Öğrenci kenti olarak anılan ve görülmesi gereken birbirinden güzel yerleriyle ideal bir gezi imkanı sunan Eskişehir turlarıyla, şehrin pek çok önemli noktasını rehberler eşliğinde yakından tanıyabilir ve hatta şehirde konaklayarak keyifli bir Eskişehir tatili geçirebilirsiniz. İstanbul'da yaşıyorsanız ve aradığınız İstanbul çıkışlı bir Eskişehir turu ise size özel hazırladığımız listemizde bulabileceğiniz en ucuz Eskişehir tur fiyatlarıyla bütçenizi sarsmadan şehrin ruhunu yerinde yaşayabilirsiniz. Farklı tur firmaları tarafından hazırlanan ve her bütçeye hitap eden Eskişehir tur fırsatları ile hem şehir merkezinin güzelliklerini hem de Odunpazarı bölgesinin farklı havasını soluma imkanına sahip olabilirsiniz.

Eskişehir'de gezilecek yerler

Osmangazi ve Anadolu Üniversitesi’nin bulunduğu Eskişehir, öğrenciler tarafından genellikle tercih edilen bir bölge olması dolayısıyla öğrenci kenti olarak anılıyor. Nüfusunun çoğunluğu genç kesimin oluşturduğu Eskişehir, lületaşı ile de biliniyor. 2013 yılında Türk Dünyası Kültür Başkenti ve UNESCO Somut Olmayan Kültürel Miras Başkentliği alan şehirde, Porsuk Çayı’nı da görebilir ve etrafındaki birbirinden güzel mekanlarda dinlenebilirsiniz. Met helvası, Nuga helvası, Haşhaşlı çörek, Kalabak suyu, çibörek ile meşhur olan Eskişehir, farklı lezzetler yemek ve yeni tatlar denemek isteyenler için güzel alternatifler sunan bir şehir. Turizm açısından da oldukça aktif olan kent, hem tarihi dokusu hem de dinamikliğiyle yurt içi ve yurt dışından misafirlerini ağırlamayı sürdürüyor.

Eskişehir tur fiyatları ne kadar?

Eskişehir turu fiyatları, konaklamanın fiyata dahil olması ya da ulaşımın karşılanması gibi kriterlere göre değişiklik gösterebiliyor. Tek başınıza gittiğinizde ödeyeceğiniz fiyatın çok daha altındaki fiyatlarla en uygun Eskişehir tur fırsatları sizleri bekliyor. Katılacağınız turlarla ilk defa gidiyorsanız Eskişehir’i keşfe çıkabilir, tekrar gidiyorsanız da farklı güzellikleriyle şehri daha da yakından tanıma şansına sahip olabilirsiniz. Şimdi hemen kendinize en uygun fırsatları inceleyin ve mükemmel bir Eskişehir turu için ilk adımı atın. Kapat
devamı...