Gökçeada Turu Fırsatları

Filtrele
x
Filtrele
Anahtar Kelime
Kalkış Tarihi
Kalkış Yeri
Kategori
gökçeada turları x

Çanakkale’ye bağlı olan ve Türkiye’nin en büyük adası olma özelliği taşıyan Gökçeada, Ege Denizi'nin kuzeyinde, Saros Körfezi’nin ise girişinde yer alıyor. Birçok yerleşim birimi bulunan adada, özellikle yaz aylarında daha canlı bir yer haline geliyor ve günler çok keyifli geçiyor. Tertemiz denizi, lezzetli yemekleri ve sakinliğiyle huzur dolu zaman geçirmek için kesinlikle Gökçeada’ya gitmelisiniz. İstanbul çıkışlı Gökçeada turlarıyla bu deneyimi yaşayabilir ve oldukça güzel zaman geçirebilirsiniz. Gökçeada’da tatil su sporları, doğa turları ile daha da renkli bir hale dönüşüyor. Aynı zamanda beldeye gerçekleştireceğiniz tur boyunca konaklayacağınız Gökçeada otelleri de sizleri rahat ettirmek için özenle çalışıyor. Gökçeada’da hangi mevsim olursa olsun mutlaka gezeceğiniz pek çok yer, yapacağınız pek çok etkinlik bulunuyor.

Gökçeada’da gezilecek yerler

Adanın çok büyük olması sebebiyle de kendi içinde gezilebilecek birçok rotası da mevcut. Aydıncık / Kefaloz mevkii ve plajı, Kefaloz burnu, Kapıkaya mevkii, Kaşkaval burnu / Peynir kayalıklar, Kaynarburun, Kokina mevkii, Kömür burnu, Kuzulimanı, Mavikoy / Lacivertkoy, Lazkoyu, Marmaros mevkii, Cugura mevkii, Gizli Liman, İnceburun / İncir burnu ve Pınarbaşı mevkii Gökçeada’nın önemli ve gezilmesi gereken yerleri arasında yer alıyor. Gökçeada’ya tur fırsatlarını takip ederek, bu yerlerin birçoğunu rehberler eşliğinde gezebilir ve Gökçeada hakkında daha fazla bilgiye sahip olabilirsiniz. Hatta turların birçoğuyla Gökçeada’yla birlikte Bozcaada’yı da görme şansını yakalayabilirsiniz. Aynı zamanda Gökçeada’dan sörf yapmadan, Rum köylerini gezmeden, yöresel ürünler almadan ve dibek kahvesi içmeden dönmemenizi tavsiye ediyoruz.

Gökçeada tur fiyatları ne kadar?

Gökçeada’ya yapacağınız turların kaç gün süreceği, konaklayacağınız otel gibi koşullara göre Gökçeada tur fiyatları değişiklik gösteriyor. Sizin için hazırladığımız listeden en ucuz Gökçeada tur fırsatlarını bulabilir, tatilinizi en uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz. Sevdiklerinizle birlikte Gökçeada’nın tadını çıkarmak, tur eşliğinde muhteşem bir tatile imza atmak için geç kalmadan fırsatlarımıza göz atın. Kapat
devamı...